Yaradanla Buluşma Duası
Yaradanla Buluşma Duası

Yaradanla Buluşma Duası

Dua Yaradan’la buluşma anlarıdır. Dua ederken Yaradan’la bağlantı kurarsınız ve Ondan saf duygularla istersiniz. Yaradan kalbimizdedir ve siz dua ederken kalbinizi sevginizi inancınızı güveninizi açıkça ortaya sererek teslimiyete girersiniz. Bu teslimiyet de akışta her şeyin mümkün olduğunu tüm isteklerinizin ve dualarınızın duyulduğunu ve sizinle buluşacağını gösterir. Muhtaçlık ve yok alanından değil var ve olanı fark ederek dahasını talep etme alanından dua ettiğinizde her şey kolay ve çabuk gerçekleşir. Yaradan’ın güzelliği gücü sonsuzluğu zaten içimizdedir. “Yaradan’la Buluşma Duası” videosunu sessiz sakin bir ortamda derin nefesler alıp dinleyerek Yaradan’la kalpten bağlantı kurabilir ve o muhteşem huzura erişebilirsiniz.

Neden Dua Ederiz?

Dua etmek yalvarmak yakarmak değildir. Duada huzur vardır sevgi vardır aşk vardır minnet vardır. Hangi hislerle dua ettiğinize bir bakın. Şükür ve minnet duygusundan mı yoksa muhtaçlık ve eksiklik duygusundan mı? Bizler bu hayatta her şeye sahibiz. Her şey içimize zaten verildi çünkü Yaradan içimizde. Kaynak içimizde. Biz bu sonsuz bolluk bereketle buluşmaya hazır mıyız? Kendimize açılmaya dua ile bütünleşerek o eşsiz minnet duygusunu daha da hissetmeye hazır mıyız? Dua ederek Yaradan’la bağlantı kurarız. O içimizdedir ve biz aslında kendimize yaklaşırız duayla. Duada hissettiğimiz tüm olumlu duygular, aşk minnet huzur sevgi yücelik bizim kendi içimizde var ettiğimiz özel duygulardır. Dua sırasında hepsi ortaya çıkar ve muhteşem bir iç huzuruna dönüşür.

Dua ederken anda oluruz. Geçmişten gelecekten özgürleşiriz. Egomuz devreden çıkar. Şimdide şimdinin muhteşemliğinde olur ve anda olmanın hazzını yaşarız. Dua enerjimizi frekansımızı yükseltir. Kalp çakramızı şifalandırır dengeler. Dua ederek gerçek sevgiyi özümüzü hissederiz ve her şey kalpten çıkar. Yaradan kalpte olduğuna göre kalbimizden istediğimiz her şey Ona saf duygu ve sevgiyle ulaşır. Tüm dualarımızın kabul olması artık kaçınılmazdır. Duada teslimiyet ve sonsuz güven vardır. Bunun sonucunda zaten akışta her şey tüm olağanlığıyla mucizevi şekilde gerçekleşir. Dua etmek sizi sakinleştirir, rahatlatır, dengeye getirir, kendiniz hatırlatır. En yüce duygu olan sevgiyi hissettirir. Dua etmek iyileştirir.

Gönülden Dua Nasıl Ederiz?

Gönülden dua etmek kalbimizden koşulsuzca sevgi ve teslimiyet içinde Yaradan’a seslenmek demektir. “Yaradan’la Buluşma Duası” videosunu dinlerken siz de dua enerjisinin içine girebilir ve o sevgi duygusunu tüm bedeninizde ve ruhunuzda hissedebilirsiniz. Bu dua size sizi hatırlatmak özünüzün muhteşemliğini hatırlatmak için var. Siz muhteşem bir varlıksınız. Yargıyı eleştiriyi mutsuzluğu bir kenara bırakarak teşekkür, bereket, neşe ve yaratıcılık enerjilerine odaklanabilirsiniz. Olumsuz duygu ve düşüncelerinizi duayla olumluya dönüştürebilirsiniz. Sevgi frekansı size eşlik edecektir. Bu duayı gönülden dinlemek, gönü bağı kurmak ve o sevgi duygusunu hissetmek sizin enerjinizi de yükseltecek ve tüm öfkelerinizi kırgınlıklarınızı sevgisizliği kolayca dönüştürebileceksiniz. Dua ederken kendiniz olmak duayı gönülden etmenizi sağlar. Sadece siz ve O vardır. Hisseder ve hislerinizi tüm iliklerinizde var edersiniz. Gönül vererek gönlünüzü açarak dua etmektir gönülden dua. Böylece kendinizi seven, onaylayan olduğu her haliyle kabul eden ruh haline geçersiniz. Kendinizi gerçekten sevmenin, sarmanın, şefkatle yaklaşmanın ne demek olduğunu hissedersiniz.

Gönülden Dua Nasıl Edilir?

Yarada En Güzel Dua Nasıl Yapılır?

Yaradan’a en güzel dua kendiniz olarak ve kalbinizi açarak yapılır. Yalansız, sahte olmadan, gerçek duyguların açığa çıktığı, kendinizi özgürce ifade ederek istediğiniz şekilde yapılır. Samimi, dürüst, olduğu gibi, olduğunuz gibi yapılır. En güzel dua sizin saf enerjinizle yaptığınız ve kendiniz olmaktan mutlu olduğunuz şekilde Yaradan’a seslenerek yapılır. Özeldir. Muhteşemdir. Size aittir. Sizle O’nun arasındadır. En güzel dualar kalbinizden gelendir. Gerçekten ne istediğinizi bildiğiniz ve neden istediğinizi bilerek ifade ettiğiniz dualardır. Hepsi gerçektir. Gerçek istekleriniz ve arzularınızdır. Size bütüne katkısı vardır. İçinde iyilik, bereket, sevgi, yardım, rehberlik vardır. Kelimeler tertemiz ve iyi niyettedir. İşte en güzel dua bunların birleşimiyle ve hislerinizin gerçekliğiyle yapılır.

En Etkili Dualar Nelerdir?

Kelimelerinizi özenle seçerek, olumlu ve bütüne fayda sağlayacak şekilde yaptığınız istekler, ifadeler en etkili dualardır. Var olana şükrettiğiniz, içtenlikle talep ettiğiniz, olacağına inanıp güvendiğiniz dualar en etkili en çabuk gerçekleşen mucizevi dualardır. Olumlu hislerle, olumlu düşünceler içinde, öfkeden, yargıdan, şikayetten uzak yapılan dualar en etkili dualardır. Bir duanın etkili olması sizin o duaya ve o duanın olacağına kalpten koşulsuzca inanmanızla ve teslimiyete girmenizle bağlantılıdır. İçinizdeki sevgiyi, var oluş aşkını ve anlamını hissederek, anlayarak ve teşekkür ederek yaptığınız dualar yine en etkili en değerli ve en şeffaf dualardır. Duanızın sevgiyle yapıldığına emin olun. Kendinizi bilin ve sevin.

Dua Etmek Kaderi Değiştirir mi?

“Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık” (İsra Suresi 13.ayet) Kader sizin elinizdedir. Sizin seçimleriniz, kararlarınız, doğrularınız kaderinizin değişmesine yol açar. Yaradan’a yaptığınız dualar saf enerjinizle istekleriniz mutlaka cevaplanır. İşaretler, mesajlar, rehberlik size görünmeye başlar. Burada fark edeceğiniz Yaradan’ın eşsiz mesajları size rehberlik eder ve vereceğiniz kararlarla, atacağınız adımlarla, yeni seçimlerle kaderiniz değişmeye başlar. Yeni bir yol, yeni başlangıçlar ortaya çıkar. Yaradan’la birlikte kaderinizi, daha istediğini şekilde, size daha iyi hissettirecek şekilde ve arzularınızı yaşayacağınız şekilde yaşamaya başlarsınız. Seçimler kaderi değiştirir. Hangi seçimleri yapacağınızsa size bağlıdır. Yaradan size özgür irade vererek, sizi koşulsuzca seven ve koruyandır. Dua ederek kendi kaderinizi değiştirebildiğiniz gibi, başkasının kaderine de iyi niyetle değişmesine vesile olabilirsiniz. Hepimiz birbirimize görünmez alanda bağlıyız ve hepimiz de Yaradan’a bağlıyız. Birimizin kelimesi, düşüncesi, küçük bir iyilik adımı tüm dünyayı olumlu etkiler. Dualar da, eğer kalpten ve samimice edilirse hem kendinizin hem de insanlığın kaderini sevgiyle değiştirir ve iyileştirir.


Bu duayla ruhunuzu dinlendirmeniz ve Yaradan’la bağlantıda kalmanıza katkı olmayı seçiyorum. Şimdiden şifa olsun.

Youtube Kanalım

Bir çok farklı alanda ki videolarım için Youtube kanalıma abone olabilir, videolarımı takip edebilirsiniz.