Şükür Workshopu

İsteklerinize ulaşmak, hayatınızda sahip olduklarınızı daha çok fark etmek adına şükür workshopu size çok iyi gelecektir. Yaşadığınız zaman diliminde çoğu zaman farklı olaylara, durumlara odaklanmak ‘basit’ görmenize sebep olur. Atalarınızdan gelen kodlarınızla beraber hayatınızda şükredecek sebeplerinizin olmadığını düşünürsünüz. Peki gerçekten böyle mi?

Aslında durum pek de öyle değil. Şükretmek, dini açıdan olduğu kadar sadece ‘şükrediyorum’ kelimesiyle sağlanmaz. Dini bir inancı olmayan kişilerde minnet ve şükran duygularıyla hayatındaki tüm varlıklarına, sahip olduklarına teşekkür edebilir. Temelde bir teşekkür etmektir şükretmek; evrene, yaradana…

Fakat çoğu kişi yaşamın ilerleyişine kendini kaptırarak şükretmeyi sıradanlaştırdığı gibi şükredecek sebeplerinin bile farkında değildir. Halbuki kişinin şükür workshopu sonunda göreceği gibi şükredecek sebepleri oldukça fazladır. Hatta sadece şükretme sebeplerinizi fark etmeyerek, her bir şükür sonrası hayatınızda şükredecek sebeplerinizin de arttığını görebilirsiniz. Yaşamınıza çok daha fazlasını çekebilirsiniz.

Şükür Workshopu Nedir?

Günlük yaşamda sık sık şükrettiğinizi düşünüyor musunuz? Peki gerçekten, doğru bir şekilde mi şükrediyorsunuz? İşte şükür workshopu kapsamında öğrenecekleriniz, evrene yollayacağınız doğru enerjiyi kapsayacak şekildedir. 7 günlük eğitimin sonunda hem şükredeceklerinizin farkında olacak hem de bolluğu, hayatınızdakilerin daha fazlasını getirecek şükretme egzersizlerini öğreneceksiniz.

Yaşam Koçu Serpil Yaşar tarafından verilen şükür eğitimi yedi günlük süreyi kapsar. Yedinci gününüzün sonunda artık hayata daha farklı bakacağınıza emin olabilirsiniz. Daha pozitif, daha enerjisi yüksek ve dönüşmüş yeni bir sizi ortaya çıkararak evrenden daha fazlasını isteyecek kadar ilerleyeceksiniz.

Şükür Workshopu Eğitim Kapsamı

Şükür eğitimi Serpil Yaşar tarafından yedi günlük bir program olarak ayarlanmıştır. Her insanın rahatlıkla katılabilmesi adına günlük ve akşama özel canlı yayınlar yapılmaktadır. Katılımcılar her yaştan ve cinsten olabilmektedir. Herhangi bir kayıt şartı ve zorunluluğu bulunmamaktadır. Eğer hayatınızdaki varlıklarınızın, şükür sebeplerinizin artmasını istiyorsanız bu eğitim tam size göredir.

Şükretmek sadece yaşam içinde öğrenilmesi ile uygulanamaz. Aynı zamanda kişinin kontrolü dışında yer alan bilinçaltı kodlarının da şükür workshopu kapsamında ele alınması gerekiyor. Böylece kendi yaşamınıza dair kararlarınızı kendinize uygun ve bir alana bağlı kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yaşama karşı tutunduğunuz bakış açısı da değişecektir.

Katılımcılar adına ilk olarak WhatsApp grubu kurulacaktır. Sizlerin özel olarak eklendiği bu kanal 7 gün boyunca aktif olarak bulunacaktır. Bir hafta boyunca şükretmeye yönelik egzersizleri öğreneceksiniz. Egzersizler sayesinde değişim ve dönüşümünüz hızlanacaktır. Aynı zamanda sabahları şükür dolu ses kayıtları ile güne başlayıp, evrene olumlu enerji gönderebilirsiniz.

Gün içinde ses kayıtlarını dinleyerek değişiminizi hızlandırabileceğiniz gibi aynı zamanda sorularınızı da Serpil Yaşar’a bizzat iletebilirsiniz. Şükretmeye, hayatınıza istediklerinizi ve daha fazlasını çekmeye yönelik sorularınıza şükür workshopu kapsamında cevap bulabilirsiniz. Yedi gün içinde iki akşam da Zoom canlı yayın programına katılma fırsatı elde edebiliyorsunuz.

  1. Canlı Yayın Programı

İlk canlı yayın günü sizlere WhatsApp üzerinden duyurulmaktadır. Katılım Zoom programı üzerinden gerçekleştirilir. Bu yayında Serpil Yaşar moderatörlüğünde yaşam ve evren enerjisine ve bu enerjinin hayatınızda farklılıkları çekmek üzerinde etkisi bulunmaktadır. Yaşam enerjiniz kadar atalarınızdan gelen bilinçaltı kodlarınızın enerjisini de öğreneceksiniz.

Atalarınızdan sizlere aktarılan bilinçaltı kodları hayatınızı yönlendiren temel unsurlardan birisidir. Daha önce bu kodlar hakkında bilgi sahibi miydiniz? Belki de şükretmek, hayatınızdaki kararların temel çıkış noktasını fark edebilirsiniz. Gizil gücünüzü fark etseniz dahi değişim için bir uzman eli gerekir. Serpil Yaşar sahip olduğu eğitimler kapsamında size bu konuda yardımcı olacaktır.

  1. Canlı Yayın Programı

İlk şükür workshopu canlı yayınında aslında temel bir eğitim alacaksınız. Bu eğitim farkındalığınızı geliştirmek üzerinedir. Fakat ikinci canlı yayında artık hareket geçmek için hazır olacaksınız. Özellikle ikinci canlı yayında bilinçaltı kodlarınızı çözümlemeyi ve değiştirmeyi öğreneceksiniz. Elbette burada katılımcı olarak sizlerin isteği ve motivasyonu oldukça değerlidir.

Değişim ve dönüşüm adına ele alacağınız atalarınızdan kalan mirası yönlendirmeye başladığınız andan itibaren şükretmeye değer inançlarınızda çoğalacaktır. Hayatınızdakilere şükrettikçe artan bir bolluk ile karşılaşabilirsiniz. Teşekkür ve minnet duygusu evren, yaradan tarafından sizlere bir ödül olarak geri dönecektir.

Eğer siz de şükür workshopu ile daha pozitif ve şükretmeye meyilli olmak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her gün bol şükür ettiğiniz, şükrettikçe her anlamda zenginleştiğiniz günlere!

Benimle İletişime Geç

Diğer Workshoplarım

Bolluk Bereket Workshopu

Bolluk bereket workshopu ile hayatınızda değişim yapmak ister misiniz?
O zaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

İlişkiler Workshopu

İlişikiler workshopu ile hayatınıza istediğiniz ilişkiyi çekmek ister misiniz? Ozaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

Para Workshopu

Paraya dair oluşturulan özellikle olumsuz düşünceler paranın hayatınızdan çıkışına, doğru kontrol edilmemesine ya da geldiği gibi gitmesine sebep olmaktadır.