HAKKIMDA

Serpil Yaşar Kimdir ?

03 Mayıs 1971 Kastamonu doğumlu, dört kardeşten en küçüğü. Bütün eğitim hayatını İstanbul’da tamamladı. Tanınmış bir holdingte  çalışma hayatına başladı.

1994 yılında evlendi. Evlendikten sonra başka bir şirkete yönetici olarak geçti. 7 yıl boyunca orada çalışıp, daha sonra atılımcı ruhuyla kendi şirketini kurdu. 15 sene boyunca kendisine ait olan şirketi, sınırsız hayalleriyle istediği noktaya getirdi. Hayatı boyunca hep şanslı olduğuna inanarak, hayatının yaratıcısı oldu. 10 sene önce annesini aniden kaybedince, hayattaki amacını sorgulamaya başladı.

E.F.T, Access Bars, Uluslar Arası Koçluk Federasyonu (I.C.F) tarafından onaylı, profesyonel koçluk sertifikasını aldı.

Serpil Yaşar, başarı koçluğu yolculuğunda hedeflediği durum, hayatı boyunca hayaline kavuşmak için çok çaba sarf etmiş, kaygı ve endişeyle yaşamış insanlara, başka bir pencereden hayatı “kolay” yaşamayı deneyimlemek için katkı sağlamayı hedefliyor.

En çok savunduğu hayat deneyimi “Hayat düşündüğün kadar zor olmak zorunda değil” bu bakış açısıyla yola çıkan Serpil Yaşar, şahane bir hayatı seçebilmenin elimizde olduğunu söylüyor.

Serpil Yaşar şimdiye kadar almış olduğu eğitimlerin haricinde, kendi kişisel ve içsel yolculuğuna devam etmektedir. Aynı zamanda Serpil Yaşar, tekstil tasarım, kitap okumak ve gezmekten büyük keyif alıyor. İki çocuğu olup, çocuklarıyla birlikte içindeki çocuğun hayallerini deneyimlemeyi seviyor.