İlişkiler Workshopu

1641456775866

İlişkiler workshopu sayesinde kendinizle ve çevrenizle olan ilişkinizde bir üst boyuta atlayabileceğinizi, dönüşebileceğinizi biliyor muydunuz? İnsan şüphesiz tek yaşayamayacak bir canlıdır. Kendini var edebilmek adına çevresindeki kişilerle olduğu kadar kendisiyle  bir ilişki içerisinde bulunur. Fakat yaşamınız içinde dönüşümünüzü sağlayamadığınızdan istediğiniz ilişkileri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Hayatınız boyunca sürekli kendinize ait olumsuz düşüncelere kapıldınız mı? Aynı şekilde hayatınıza giren çoğu insanın sizinle aynı düşüncede olmaması ya da beğenmediğiniz yönlerinin olduğu? Eğer çoğunlukla kurduğunuz ilişkilerde olumsuz bir görüşe sahipseniz burada bir problem olabilir. Özellikle geçmişten gelen bilinçaltı enerjiniz, sizi istediğiniz yönde ilerletme konusunda zincirleyebilir.

İlişkiler Workshopu Nedir?

En temelden baktığımızda ilişkiler workshopu; kendiniz başta olmak üzere, sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız, işiniz, paranız ile kurduğunuz yaşantıları düzenleyen bir eğitimdir. Düzenlemekten kasıt sahip olduğunuz enerjinizin dönüştürülmesi ve farklı bir enerjiye sahip bir siz oluşturulmasıdır.

Yaşam içerisinde şüphesiz evren farkında olduğunuz ya da olmadığınız enerjileri barındırır. Sahip olduğunuz enerji her ne ise dilediğiniz ve istekleriniz bu yönde gerçekleşir. Siz her ne kadar kendiniz adına daha iyi bir sevgili, eş istediğinizi düşünseniz de evren bunu size geri vermez.

Üstelik sadece bu enerji değil, atalarınızdan farkında olmadan aldığınız bilinçaltı enerjileriniz yani kodlarınız bulunur. Seçeceğiniz işten, eşe kadar en basit kararları almanızda dahi bu kodlar arka planda sürekli çalışır durur. Bu durumda nasıl istediğiniz konuma gelebilirsiniz ki?

İşte tam da bu noktada ilişkiler workshopu devreye girer. Yaşam Koçu Serpil Yaşar tarafından sunulan ilişkiler eğitimi ya da dönüşümü programında hayatınızda değişim hedeflenir. Öncelikle kendinizle olan ilişkilerinizin ağırlık verildiği, sevgi ve aşkın temele alındığı bir dönüşüm programıdır. 7 gün sürer ve sonunda sahip olduğunuz enerjinin arttırılması ile hayata farklı bir açıdan bakarak isteklerde bulunursunuz.

Artmış enerjiniz evrene doğru mesajı göndermenizde yardımcı olur ve evren eninde sonunda bu isteklerinize yanıt verecek hale gelir.

İlişki Workshopu Eğitim Kapsamı

Alanında gerekli eğitimleri alarak Yaşam Koçu olan Serpil Yaşar tarafından tüm bilgiler 7 gün sürecek olan workshop kapsamında sizlere sunulmaktadır. Fakat bu eğitim düz bir bilgi anlatımı ile sınırlı kalmayacaktır. Katılımcılar arasında etkileşimin olduğu, yüz yüze soruların sorulabildiği bir dönüşüm programı olacağını bilmelisiniz.

Böylece aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını ilişkiler workshopu kapsamında cevaplandırarak anlamlandırabilirsiniz. 7 günlük eğitim kapsamında iki adet Zoom üzerinden canlı yayın programları düzenlenmektedir. Canlı yayınların dışında özel oluşturulan WhatsApp grubu çerçevesinde etkileşim halinde bir dönüşüm hedeflenir.

Her sabah aşk ve ilişki içerikli ses kayıtları siz katılımcılara Serpil Yaşar tarafından iletilmektedir. Akşam oluşturulan özel enerji çalışmaları ile doğru uygulama yaparak sahip olduğunuz enerjiyi arttırma yoluna girebilirsiniz. Aynı zamanda 7 gün boyunca bu grup aracılığıyla sorularınızı Serpil Yaşar’a iletebilirsiniz.

1. Zoom Görüşmesi: Giriş Eğitimi

Katılımcılar tarafından ilişkiler workshopu katılım sebebi farklı noktalarda toplanabilmektedir. Kimisi iş yerinde sahip olduğu ilişkiden mustaripken kimisi ise istediği sevgili, eş adayını bulmakta zorlanmaktadır. Eğer siz de bu sayılan gruplardan herhangi birisine aitseniz, ilk Zoom toplantısında sahip olduğunuz bu şikayet/sorunların temel sebebi hakkında bilgilenebilirsiniz.

Neden arkadaşlarım ile ilişkilerim istediğim düzeyde değil? Karşıma çıkan herhangi bir adayı neden beğenemiyorum? Hayat arkadaşım diyebileceğim birisi neden karşıma çıkmıyor? Gibi sorularınızın tek tek altında yatan sebepler ilk canlı yayın kapsamında sizlere ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

Yaşam içindeki enerjinin ve kişisel enerjinizin ne kadar önemli olduğunu bu eğitim ile anlayacaksınız. Aynı zamanda atalarımızdan gelen bilinçaltı enerjilerinin neler olduğunu, nelere sebep olabildiğini de idrak edeceksiniz. Temel eğitim kapsamında yer alan ilk görüşme ile ilişkiler workshopu için aslında tam olarak hazır olacaksınız.

2. Zoom Görüşmesi: Bilinçaltı Kodları

Hayatınızı tamamen kendi istek ve arzularınıza göre yönlendirdiğinizi mi düşünüyorsunuz? Eğer böyle düşünüyorsanız, üzgünüm ama büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Çevrenizdeki ilişkiler kadar kendinize dair düşünceleriniz bile farkında olmadığınız bir güç tarafından yönlendiriliyor. Büyük büyük atalarınızdan hiç görmeseniz dahi aldığınız bilinçaltı enerjileriniz bulunuyor.

Bilinçaltı kodları olarak da adlandırdığımız bu yapılar, yaşamınızdaki en basit olaydan en karmaşık olaya kadar bir doğrultuda ilerlemenize sebep olur. İlişkiler workshopu içerisinde bilinçaltı kodlarınızı fark ederek değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Böylece adeta zincirlerinizi kıracak ve özgür bir şekilde hareket etmenin tadını çıkaracaksınız.

Anlamlandıramadığınız, ilişkilere dair, duygu ve düşüncelerinizi ikinci Zoom programı kapsamında Serpil Yaşar ile ele alacaksınız. Yaşam Koçu tarafından verilen her bir örnekte kendinizi bulabilir ya da bizzat kendi yaşamınıza dair paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bu kodların fark edilip değiştirilmesiyle birlikte daha farklı ilişkilere açık ve bu ilişkileri kabul edebilecek düzeye geleceksiniz.

Kendinizle kurduğunuz ilişkiyi şifalandırıp hayatınızda bağ kurduğunuz her bir ilişkiyi sevgi ve aşk enerjisine çekebileceğiniz bir ilişki workshopu deneyimlemek istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Her zaman ve yaşamınızın her bölümünde sevgi ve aşkla kalmanız dileğiyle!

Benimle İletişime Geç

Diğer Workshoplarım

Para Workshopu

Paraya dair oluşturulan özellikle olumsuz düşünceler paranın hayatınızdan çıkışına, doğru kontrol edilmemesine ya da geldiği gibi gitmesine sebep olmaktadır.

Bolluk Bereket Workshopu

Bolluk bereket workshopu ile hayatınızda değişim yapmak ister misiniz?
O zaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

Şükür Workshopu

Şükür Workshopu için alınacak eğitim kapsamında ve sabırla devam ettiğiniz müddetçe hayatınızda değişimi gözlemleyebilirsiniz.