Serpil Yaşar - Yaşam Koçu & Mentör

İlişki Terapisi hakkında detaylı bilgi için Serpil Yaşar’a ulaşmak ve randevu almak için ister Whatsapp ile isterseniz arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İlişki Terapisi

İlişki Terapisi - Seans

İlişki Terapisi: Sağlıklı ve Mutlu Bir İlişki İçin Adım Atın

İlişkiler, hayatımızın önemli bir parçasıdır ve mutluluğumuzun temel taşlarından biridir. Ancak, zaman zaman ilişkilerimizde sorunlar yaşayabiliriz. İlişki terapisi, bu sorunları ele almak ve sağlıklı bir ilişki kurma ve sürdürme konusunda size rehberlik etmek için mükemmel bir araçtır. Serpil Yaşar Yaşam Koçu ve Mentör olarak, ilişkilerinizdeki zorlukları aşmanız ve daha sağlıklı, mutlu bir ilişki kurmanız için size yardımcı olmak için buradayım.

İlişki terapisi, çiftler arasında iletişim problemleri, çatışmalar, güven eksikliği, bağımlılık, sadakatsizlik ve diğer birçok zorlu durumu ele alır. Her ilişkinin kendine özgü dinamikleri olduğundan, ben size özel bir yaklaşım sunmak ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştirmek için çalışırım. İlişki terapisi sürecinde, birlikte işbirliği yaparak sorunları tanımlar, kök nedenleri araştırır ve etkili iletişim becerileri, çözüm odaklı düşünme ve ilişkideki yakınlığı artırmak için stratejiler geliştiririz.

İlişki terapisi seanslarında, güvenli ve destekleyici bir ortamda size rehberlik ederim. Her iki partnerin de eşit katılımını ve dürüstlüğünü teşvik ederim. Seanslarımız boyunca, duygusal anlayışınızı artırır, iletişim becerilerinizi geliştirir ve çatışmaları yapıcı bir şekilde çözmeyi öğrenirsiniz. Ayrıca, kişisel gelişiminize odaklanarak ilişkideki bireysel ihtiyaçlarınızı da dikkate alırım. Hedefim, size daha derin bir bağlantı, karşılıklı anlayış ve tatmin edici bir ilişki sağlamak için gereken araçları vermek ve sizi desteklemektir.

İlişki terapisi, her aşamada olan çiftler için uygundur. Evlilik öncesi danışmanlık, yeni çiftlerin temel sorunlarına yönelik destek sağlar ve sağlıklı bir başlangıç yapmalarına yardımcı olurken, evli veya uzun süreli bir ilişkisi olan çiftler için ise mevcut sorunları ele alarak ilişkilerini daha da geliştirmelerini sağlar. Ayrıca, boşanma veya ayrılık sürecinde olan çiftlere de destek sunabilirim.

Eğer siz de ilişkinizde sorunlar yaşıyor, iletişim problemleriyle mücadele ediyor veya daha sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, Serpil Yaşar Yaşam Koçu ve Mentör olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. İlişki terapisi seansları hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için lütfen bana ulaşın.

Workshoplarım

Para Workshopu

Paraya dair oluşturulan özellikle olumsuz düşünceler paranın hayatınızdan çıkışına, doğru kontrol edilmemesine ya da geldiği gibi gitmesine sebep olmaktadır.

Bolluk Bereket Workshopu

Bolluk bereket workshopu ile hayatınızda değişim yapmak ister misiniz?
O zaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

İlişkiler Workshopu

İlişikiler workshopu ile hayatınıza istediğiniz ilişkiyi çekmek ister misiniz? Ozaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

Şükür Workshopu

Şükür Workshopu için alınacak eğitim kapsamında ve sabırla devam ettiğiniz müddetçe hayatınızda değişimi gözlemleyebilirsiniz.