Bolluk Bereket Workshopu

Bolluk Bereket Workshopu

Bolluk bereket workshopu ile hayatınıza bereketi, bolluğu ve dilediğiniz enerjiyi çekmek ister misiniz? Bolluk ve bereket geçmişten günümüze kadar getirdiğimiz atalarımızdan kalan miraslara bağlıdır. Nedir bu miraslar diye soracak olursanız farkında olmadan içselleştirdiğimiz bilinçaltı enerjisi ve kodlarıdır.

Yaşam içerisinde davranışlarımızı belirleyen bazı düşünce ve duygularımız bulunuyor. Her ne kadar hareketinizi belirleyenin siz olduğunuzu düşünüyorsanız, biraz yanılıyor olabilirsiniz. Özellikle bolluk ve bereket anlayışına dair ‘kıtlık bilinci’ atalarınızdan sizlere kalan mirasla doğrudan alakalıdır. Farkında olmadan yarattığınız enerji ve davranışlarınız hayatınızdaki bolluğun oluşmasına engel oluyor olabilir.

Bolluk Bereket Workshopu Nedir?

Bolluk bereket workshopu tam da burada sahip olduğunuz, atalarınızdan size kalan bilinçaltı enerjilerinin açığa çıkmasıyla değişime uğramasının ilk adımıdır. Alacağınız bu eğitim kapsamında hayatınıza her anlamda zenginliği çağrıştırmak istemez misiniz? Bu çoğunun hayır diyemeyeceği bir tekliftir. Eğer siz de bu soruya evet olarak yanıt veriyorsanız bolluk ve bereket workshopu eğitimine katılmalısınız.

Serpil Yaşar tarafından verilen eğitimde bolluk ve berekete yüklediğiniz anlamlar, sahip olduğunuz ata kodlarınız analiz ediliyor. Sadece analizle kalmayan bu eğitim ile kendinize ve çevrenize bolluk ve bereketi çekebilmek amacıyla uygulamalar sağlıyor. Üstelik sadece 7 gün içinde farkındalığınız hem kodlarınızda hem de düşüncelerinizde oluşuyor.

Bolluk Bereket Niyet
Bolluk Bereket

Bolluk ve Bereket Eğitimi Program İçeriği

Çalışanlara ve müsait zamanı az olanların düşünülerek oluşturulmuş bolluk bereket workshopu 7 günden oluşuyor. 7 günün her bir anı özel olarak bolluk ve berekete dair planlanmakla birlikte katılımcılara inanılmaz faydalar sağlıyor.

Her gün iç açan sorular, uygulama ve egzersizler oluşturulan WhatsApp grubu ile siz katılımcılara iletilmektedir. Bununla kalmayarak bu eğitim kapsamında motivasyon konuşmalarını sık sık uzman Serpil Yaşar tarafından alabilirsiniz. Bereketinizi arttıracak ve size örnek olabilecek ses kayıtları da gün içinde iletilecektir.

Bolluk bereket workshopu sadece bilinçaltı kodlarının fark edilmesiyle ve değişimi ile gerçekleşmiyor. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğunuz enerjiniz de çok önemli. Özellikle bolluk ve berekete dair enerjinizi arttıracak olan özel enerji çalışmaları her bir katılımcı ile detaylı olarak paylaşılıyor.

Tüm bunların yanı sıra inanılmaz bilgi ve donanımıyla bulunan Yaşam Koçu Serpil Yaşar tarafından iki adet canlı Zoom görüşmesi oluşturuluyor.

1. Zoom Görüşmesi: Temel Eğitim

Daha önce özellikle bu tarz değişim ve dönüşüm programına katılmayanlara verilen temel eğitimi kapsamaktadır. Eğer böyle bir eğitime katıldıysanız bile kendiniz ve hayatınız adına yeni bilgiler edinebileceğinizi söyleyebiliriz.

Zoom canlı yayını olarak tüm katılımcılar ile yüz yüze gerçekleştirilen eğitim kapsamında; bu eğitimin genel içeriği, enerjileriniz, atalarınızdan gelen bilinçaltı enerjileriniz, bolluk ve bereketin önemi gibi çeşitli bilgilere değinilmektedir.

2. Zoom Görüşmesi: Bilinçaltı Çalışmaları

Bolluk bereket workshopu kapsamında en değerli olan bilgiler atalarınızdan getirdiğiniz kodlardır. Bu kodların farkında olmadığınız için hayatınıza ne derece yön verdiği konusunda bir fikir sahibi olmayabilirsiniz. Ancak alınacak bu eğitim ile verilecek örnekler ile aslında ne kadar önemli olduğunu fark ederek şaşıracaksınız.

Mesela size; şimdi ya da çocukluğunuzda biten bir şampuana bile su katarak kullanmaya çalışmanın atalarınızla alakalı olduğunu söylesek? Aynı şekilde biten herhangi bir eşyanın atılmaması, lazım olacağı düşüncesiyle biriktirilmeye çalışması… Hayatınızdaki en ufak düşünceler bile atalarınızın yansıması.

Verilen bolluk bereket workshopu ikinci Zoom görüşmesinde fark edeceğiniz çeşitli ata kodlarınız ortaya çıkacak. Öncelik Serpil Yaşar tarafından bu farkındalığın oluşturulması. İkinci aşamada ise bu kodların kontrolünden nasıl kurtulacağınız yönünde değerli bilgilerin verilmesi olacak. Yapacağınız egzersiz ve enerji çalışmaları ile yeni bir siz oluşturacaksınız!

Eğitimin sadece iki canlı yayın görüşmesi ile sınırlı kalmayacağını bilmelisiniz. Tam 7 gün boyunca sabahtan akşama kadar WhatsApp üzerinden enerjinizi, sizi değiştirecek ses kayıtları bizzat Serpil Yaşar tarafından gönderilecektir.

Aynı zamanda yoğun bir değişim dönüşüm programı olan bolluk bereket workshopu kapsamında merak ettiklerinizi iletebileceğiniz özel bir iletişim kanalı da oluşturulacaktır. Sorularınıza bizzat yanıtları alanında uzman tarafından alacağınızı bilmelisiniz. Böylece hem merak ettikleriniz hem de bilmedikleriniz hakkında bilgileriniz arttırarak yeni bir kapı oluşturacaksınız.

Bolluk ve berekete, zenginliğe karşı düşünceleriniz tamamen değişeceği bu dönüşüm programı sizlere çok iyi gelecek!

Peki siz de günden günde içinizdeki enerjiyi attırmak, bolluğu ve bereketi hayatınıza çekmek istemez misiniz? Serpil Yaşar’a Instagram adresinden hemen ulaşın.

Bolluk ve bereketle kalın!

Workshop hakkında bilgi almak için

Diğer Workshoplarım

Para Workshopu

Paraya dair oluşturulan özellikle olumsuz düşünceler paranın hayatınızdan çıkışına, doğru kontrol edilmemesine ya da geldiği gibi gitmesine sebep olmaktadır.

İlişkiler Workshopu

İlişikiler workshopu ile hayatınıza istediğiniz ilişkiyi çekmek ister misiniz? Ozaman benimle birlikte eğitimlerimden faydalanabilirsiniz.

Şükür Workshopu

Şükür Workshopu için alınacak eğitim kapsamında ve sabırla devam ettiğiniz müddetçe hayatınızda değişimi gözlemleyebilirsiniz.