Ben Kimim

Yaşam Koçu Serpil Yaşar

Hakkımda

Kastamonu’da hayatta ilk anılarımı oluşturmaya başladım. Çocukluğumda ilgili fark ettiğim, aklımda kalanlar sıcak bir aile ortamı ve dört ayrı kardeş oldu. Hem kendimin hem de bilincimin ilk yapılarını Kastamonu’da oluşturduktan kısa süre sonra İstanbul’a doğru yol aldım.

İlk öğrenim bilgilerimi İstanbul’da gittiğim okullarda aldım. Tüm eğitim hayatımı burada tamamladığımı düşünsem de aslında ilerleyen yıllarda da devam edecek gelişimimin bir parçası olacaktı İstanbul. Aynı zamanda olgunlaşmamın, gelişmemin de bir anahtarı oldu.

Ancak klasik bir ilerleyişte yer alan bünyem eğitim hayatının sonrasında kendimi bir holdingte çalışırken buldu.

Holding bünyesinde aktif olarak tam 7 senemi dolu dolu geçirdim. Bu ilerleyeceğim ve yükseleceğim merdivende sadece benim için bir basamaktı. Burada edindiğim bilgilerin yanı sıra cesaretimle birlikte kendime ait bir şirket kurdum.

Farkında olmadan çocukluğumun ve genel yaşantımın kodlamalarını tek tek karşımda buluyordum. 15 yıl boyunca kişisel olarak yürüttüğüm şirket hayatı günü gelince son buldu. Bunun temel sebebi ise annemi kaybetmemdi.

Her insanın hayatında olduğu gibi ölüm benim için beklenmeyen bir olguydu. Özellikle hayattaki en değer verdiğim insanlardan birisi olan annemin kaybı beni bambaşka bir evrene sürükledi. Hayatımı sürekli sorguladım. Aslında bu durum sonradan alacağım eğitimlerle kendime dair gizli alanları keşfetmeme de sebep oldu.

İlk aşamada bilinçaltımda oluşan kodlamaları -her ne kadar o zaman anlam veremesem de- ruhumda oluşmuş travmaları 1 sene süren psikolojik desteklerle atlatmaya çalıştım. Elbette bu desteklerin ben de bir değişime sebep olduğu aşikardı. Ancak yetmiyordu.

Eğitimlerim

Sorgulamalarım devam ederken kendimi daha fazla nasıl geliştirebilirim konusunda uzun bir süre düşündüm. Sonunda kendimi şifalandırmak amacıyla koçluk ve mentorluk eğitiminde kendimi buldum.

Kişisel anlamda hedeflediğim bu gelişim farklı eğitim kapılarını bana tek tek açmaya başladı. Yıllar önce başlayan sorgulamalarım, yaşadığım acılar artık anlam kazanmaya başlıyordu. Her ne kadar koçluk eğitimi alsam da bununla sınırlı kalmadı.

Sırayla kendimi; Access Bars, EFT (Bilinçaltı Kodlama), Reiki Master, Theta Healing, Tasavvuf Eğitmenliği, Hipnoz, Bilinçaltı Dili eğitiminde kendimi buldum.

Aldığım her bir eğitim beni sürekli geliştirdiği gibi insanlara yardım isteği de doğurdu. Biliyordum ki, sahip olduğum herhangi bir bilgi başkasına faydası olduğu müddetçe anlam kazanıyordu. Boşuna dememişlerdi: ‘’Bilgi paylaştıkça çoğalır…’’

Hayatın Düşündüğün Kadar Zor Değil!

Elbette yaşam içinde dönem dönem olumsuz yaşantılar ya da olumsuz düşünceler ortaya çıkabilmektedir. Ancak bu durum yönlendirilebilen bir durumdur. Çünkü hayat düşündüğün kadar zor değil!

Fakat bu zorluğu tek başına atlatabilmek oldukça zor olabilir. Bu aşamada sizlere olumsuz düşüncelerinizi fark ettirip bunların değişmesinde yardımcı oluyorum. Hapsolmuş ruhunuzun özgürleşmesini, bilinçaltı kodlarınızı düzenleyerek yeni bir hayata sizlerle merhaba diyorum.

Hayatımın herhangi bir bölümünde denk geldiğim danışanlarımla sahip olduğumuz ortak yaşantılar, elde ettiğim bilgileri doğru aktarmama sebep oluyor. Olumlu dönüşler beni de motive etmeye devam ediyor.
İster daha rahat bir yaşam ister bolluk ve bereket hatta ve hatta ilişkiler… Çeşitli alandaki sorunlarınız için benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ve şunu da söylemekten çekinmiyorum: ‘’Ben sıradan bir kadın değilim, benim hayallerim gerçek olur.’’
Neden mi?

Her nasıl hayatımda travma olarak adlandırdığım sevdiğim insanın kaybını kendimi şifalandırmak için kullandıysam biliyorum ki aynı durumu farklı insanlar üzerinde yaratabilirim.

Evet ben bu güce sahibim. Ve emin olun siz de sahipsiniz ancak kendi gücünüzün farkında değilsiniz.

Peki sen var mısın benimle hayallerini kolaylıkla yaratmaya?

Yaşam Mimarı

Serpil Yaşar.

"İçinde renk yoksa dışarıda gökkuşağı arama."

Serpil Yaşar

Yaşam Mimarı